نشانه های بیماری های لثه

دندانپزشکی آرسته در شیراز  نشانه های بیماری های لثه 30

بیماری لثه می تواند در هر سنی ایجاد شود، اما احتمال ابتلا به این بیماری در بین افراد بزرگسال بیشتر است. اگر این بیماری در مراحل اولیه آن تشخیص داده شود، بیماری های لثه را می توان با مراجعه به دندان پزشک درمان کرد. اگر شما با علائم زیر مواجه شدید لازم است به منظور درمان بیماری لثه به کلینیک دندانپزشکی آرسته در شیراز مراجعه کنید.

بیماری لثه

نشانه های بیماری لثه

کلینیک دندانپزشکی آرسته

بوی بد دهان :

همه افراد در یک سری از موقعیت ها دهانشان بوی بد می دهد، اما اگر قبلا متوجه آن نشدید می تواند نشانه بیماری لثه باشد.

لثه های قرمز و متورم :

لثه های قرمز و نازک می تواند نشانه ی ورم لثه باشد. جهت جلوگیری از پیشرفت التهاب لثه حتما به کلینیک دندانپزشکی آرسته جهت درمان مراجعه کنید.

خونریزی دهان :

اگر در زمان مسواک زدن یا کشیدن نخ دندان خون مشاهده کردید، نشانه ی آن است که در لثه هایتان  مشکلی وجود دارد. خونریزی پس از شست و شوی دهان، نشانه ی ورم لثه است. ورم لثه یکی دیگر از مشکلات لثه می باشد که سبب خونریزی لثه خصوصا پس از مسواک زدن می شود.

تشکیل جرم دندان :

یکی دیگر از نشانه های بیماری لثه تشکیل جرم بر روی دندان ها می باشد جرم دندان می تواند پیشروی کرده و به مرور زمان نیز سخت تر شود استفاده از مسواک و نخ دندان باعث جلوگیری از افزایش جرم دندان ها می شود ولی آن را از بین نمی برد.

حساسیت دندان ها :

اگر دندان هایتان دچار حساسیت شده است می تواند یکی از نشانه های بیماری لثه باشد که از حالت خفیف پیشرفت کرده است. زمانی که بافت لثه کاهش می یابد، ریشه دندان که کم تر از مینای خارجی است و سبب حساسیت می شود، نمایان می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *