درمان ایمپلنت با لیزر

ایمپلنت در شیراز

کاشت ایمپلنت چقدر زمان می برد؟ طول درمان ایمپلنت چقدر است؟

عوامل مختلفی در روند کاشت ایمپلنت دندان موثر است ، اما در کل مراحل کاشت ایمپلنت ۵ تا ۸ ماه زمان میبرد. برای افرادی که نیاز به کاشت ایمپلنت کل دهان دارند مسلما این زمان طولانی تر است.

دندانپزشکی آرسته در شیراز ایمپلنت در شیراز ایمپلنت در شیراز با لیزر 33

مرحله اول ایمپلنت – ارزیابی

این مرحله می تواند از کشیدن دندان شروع شود تا پیوند استخوان که البته مرحله پیوند استخوان در صورت لزوم انجام می شود. اولین قدم در انجام ایمپلنت دندان سی تی اسکن است که متخصص ساختار استخوان را برای ایمپلنت ارزیابی می کند که ممکن است با تشخیص متخصص نیازی به پیوند استخوان نباشد که اینجا مرحله ۲ انجام میشود اما در غیر اینصورت باید پیوند استخوان انجام شود که ۳ تا ۶ ماه زمان بر است بنابراین اگر به محض از دست دادن دندان نسبت به کاشت ایمپلنت اقدام کنید فرآیند کاشت سریعتر انجام می شود و در عین حال هزینه ی شما کاهش پیدا می کند.

مرحله دوم – قراردادن پایه های ایمپلنت

در این مرحله پایه اصلی ایمپلنت در استخوان قرار می گیرد و مدت زمانی جهت بهبودی در نظر گرفته می شود. در این مرحله ۱ تا ۲ ساعت طول می کشد تا متخصص پایه ها را قرار دهد و زمان بهبودی حدودا ۳ تا  ۶ ماه زمان میبرد. در این مدت پایه های تیتانیومی با بافت استخوان ادغام می شوند

مرحله سوم ایمپلنت – قرار دادن تاج دندان

در این مرحله تاج دندان روی پایه های ایمپلنت قرار می گیرد.

مزایای لیزر در درمان ایمپلنت

یکی از مهم ترین مزیت ها و نقش های کاربردی لیزر در جراحی ایمپلنت با لیزر ( ایمپلنت در شیراز ) این است که انرژی لیزر خواص ضد میکروبی دارد که باکتری های آسیب رسان را از بین می برد. پس از برداشتن بافت آلوده اطراف ایمپلنت و تمیز کردن ناحیه مورد نظر، می توانیم التیام و بهبود بافت های سخت و نرم را با لیزر تحریک کنیم. جراحی ایمپلنت با لیزر گزینه مناسب همراه با آسیب کمتر به بافت نرم و سخت در انجام درمان ایمپلنت می باشد. استفاده از لیزر در جراحی ایمپلنت سبب می شود، محل جراحی با حداقل آسیب به بافت نرم و سخت، آماده شود .

چرا ایمپلنت دندان را انتخاب کنیم؟

ایمپلنت های دندانی، گزینه ای مناسب برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته است. به منظور استفاده از لیزر در ایمپلنتولوژی بهتر است با دندان پزشکان متخصص در لیزر مشورت کنید. درمان با لیزر مزایای درمانی قابل توجهی در مقایسه با تیغ های جراحی دارد که شامل کنترل دقیق‌ تر پزشک و راحت تر بودن بیمار در زمان جراحی است. بهتر است بدانید لیزر با عملکرد فوق العاده و کمترین تهاجم، درمان سریعی را به بیماران پیشنهاد می کند و می تواند جایگزین قابل قبولی برای ابزارهای سنتی دندانپزشکی باشد. لیزر، دندان پزشکان را قادر می سازد عمل های جراحی پیچیده تر را با خونریزی بسیار کم، بهبود سریع تر ناحیه جراحی شده و کاهش شانس عفونی شدن زخم و تسریع در بهبود آن ها انجام دهند. در نتیجه بیمار می تواند خیلی سریع تر به زندگی عادی باز گردد. بنابراین ترکیب دو تکنولوژی دندانپزشکی و لیزر، منافع و مزایای بسیاری برای دندان پزشک و بیمار خواهد داشت.

جراحی ایمپلنت کاملا به وضعیت سلامت استخوان فک بیمار بستگی دارد . ایمپلنت می تواند شامل چندین روش مختلف باشد. مهمترین مزایای ایمپلنت این است که به طور کامل از دندان های جدید پشتیبانی می کند و این محبوبیت از جایی بیشتر شد بیماران به راحتی متوجه طول عمر بالای ایمپلنت شدند و این طول عمر به صورتی است که اگر بهداشت دهان و دندان به درستی رعایت شود تا آخر عمر می تواند باشد

لیزر جایگزین مطمئن و راحتی برای ابزار های قدیمی دندانپزشکی است و این امکان را به جراح می دهد که کارهای پیچیده تر و دشوار تری را برای بیمار انجام داده و احتمال خونریزی را به حداقل برساند. همچنین ناراحتی پس از عمل برای بیمار به حداقل می رسد و احتمال عفونت زخم کاهش می یابد. التیام بافت ها پس از لیزر درمانی سریع تر انجام می شود. بنابراین اگر درمان دندانپزشکی دارید که از عوارض آن می ترسید یا نگران درد آن هستید، می توانید با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی آرسته در شیراز از لیزر درمانی بهره ببرید.

دندانپزشکی آرسته ایمپلنت در شیراز ایمپلنت در شیراز با لیزر laser

ایمپلنتولوژی ( ایمپلنت در شیراز ) یکی از رشته هایی است که استفاده از لیزر می تواند کمک شایانی به سریع تر و بهتر انجام دادن آن نماید. به طور ایده آل بافت اطراف ایمپلنت را باید پیش از شروع درمان ایمپلنت آماده کرد. لیزر با طول موج های مختلف می ‌تواند به این آماده سازی کمک کند تا دندانپزشک بتواند عمق و پهنای لازم را در بافت های نرم با دقت بالا ایجاد کند. همچنین با استفاده از لیزر، بافت های درمان شده سریع تر بهبود می یابند.

2 پاسخ
  1. اکبر پناه ایمپلنت در شیراز ایمپلنت در شیراز با لیزر 341e63eaaa5ae9e31f96fdfd6b47a1f8 s 60 d mm r g
    اکبر پناه گفته:

    سلام وقت بخیر،
    متولد ۱۳۳۹ هستم ۸ عدد ندان فک پائین و۱۰ عدد دادان فک بالا برام باقی مانده که آنها هم زیاد جالب و سالم نیستن تصمیم به انجام ایمپلنت گرفتم بنظر شما برای پائین آمدن هزینه می‌شود تعدادی ایمپلنت وتعدادی متحرک به ثابتها نصب کرد؟ ممنون میشم جواب و راهکار بدین که خدمت برسم.دلیل اینکه مزاحمت ایجاد کردم فقط لیزری و بدون درد کار کردن شما بوده. پاینده باشید

تعقیب

دیدگاه ها غیر فعال است.