سفید کردن دندان با لیزر

دندانپزشکی آرسته در شیراز  سفید کردن دندان با لیزر 32

بدون تردید می توان گفت افرادی که به دنبال روشی سریع و بدون درد برای سفید کردن دندان هایشان هستند ،سفید کردن دندان با لیزر بهترین گزینه برای این افراد می باشد این روش درمانی در کلینیک دندانپزشکی آرسته در شیراز و همچنین در بسیاری از کلینیک های دندانپزشکی انجام می شود با محبوب شدن این روش، دندانپزشکان از لیزر برای تسریع بخشیدن به واکنش های شیمیایی محلول های سفید کننده استفاده می کنند برخلاف دیگر روش های رایج، امکان انجام سفید کردن دندان با لیزر در خانه وجود ندارد. این روش باید زیر نظر دندانپزشک انجام شود.

آیا سفید کردن دندان با لیزر موثر است ؟

باید توجه داشته باشید که نتایج درمانی در هر بیمار متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی، سفید کردن دندان با لیزر باعث سفید شدن دندان تا چند درجه می شود و نتایج آن در کمتر از ۲۰ دقیقه قابل مشاهده است. این روش زیر نظر دندانپزشک انجام می شود و کاملا ایمن انجام می شود.

نکته : اثرات درمان با لیزر از چند ساعت بعد از فرآیند قابل مشاهده هستند، لیزر یکی از بهترین ابزارهایی است که در زمینه پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است که با آن می توان به بهترین نتایج درمانی رسید. سرعت آن نیز برای بیماران مناسب است.

دلیل اینکه بیماران روش درمانی سفید کردن دندان با لیزر را ترجیح می دهند این است که با این روش می توان به مشکلات مختلفی مانند بیماری لثه، پوسیدگی دندان و  از همه مهم تر سفید کردن دندان پرداخت. سفید کردن دندان با لیزر در کلینیک دندانپزشکی آرسته در شیراز فرآیندی سریع می باشد، زیرا لیزر محلول هیدروژن پراکسید یا کاربامید پروکساید را فعال کرده و نتایج دلخواه را برای بیمار به همراه دارد. با اینکه این روش، روشی سریع بوده و نتایج آن بسیار عالی است.