آیا می توان برای رفع کجی دندان از درمان لمینت دندان استفاده کرد؟

کلینیک دندانپزشکی آرسته  آیا می توان برای رفع کجی دندان از درمان لمینت دندان استفاده کرد؟ 22

 درمان لمینت دندان این پوشش های نازک دندانی کوچک، تنها در دو جلسه دندانپزشکی لبخند فرد را می تواند تغییر دهد. معمولاً هر کسی که از سلامت دهان و دندان خوبی برخوردار باشد و متعهد به محافظت از لبخند جدید خود باشد می تواند بدون هیچ مشکلی از “ درمان لمینت دنداندر کلینیک دندانپزشکی آرسته در شیراز استفاده کند. البته باید توجه داشته باشید که اگر دندان های شما کج باشد می تواند بر ظاهر جدید شما تأثیر بگذارد.

 دندان های کج خیلی جذاب نیستند و مشکلی که به وجود می آورند این است که می توانند برای سلامت دهان و دندان شما یک تهدید به حساب بیایند. وقتی دندان ها به شدت کج باشند، تمیز کردن فضای بین دندان ها دشوار می شود و این مسئله احتمال درد ناشی از حفره های ایجاد شده را افزایش می دهد.

اگر دندان های شما به قدری کج هستند که ممکن است برای سلامتی شما خطرات زیادی را به همراه داشته باشد، درمان لمینت دندان گزینه ی مناسبی نیست. ونیرها تنها می توانند مشکل را بپوشانند به جای اینکه آن را اصلاح کنند. به علاوه، دندان هایی که به شدت کج هستند احتمالا باعث می شوند که ونیر ها در دهان عجیب و ناهماهنگ به نظر برسند.

البته به یاد داشته باشید که دندانپزشک شما بهترین کسی است که می تواند تشخیص دهد استفاده از ونیر دندان برای شما مناسب است یا خیر. ممکن است توصیه کنند که قبل از انجام هرگونه درمان زیبایی، دندان های خود را با استفاده از ارتودنسی دندان صاف کنید تا بهترین نتیجه ممکن را از لبخند ساخته شده ی خود بگیرید.