روش های خانگی برای سفید کردن دندان ها:

روش های خانگی سفید کردن دندان      300x298

فهرست کاملی از برخی روش های خانگی برای سفید کردن دندان ها

 • از هیدروژن پراکسید استفاده کنید

پراکسید هیدروژن عامل سفید کننده طبیعی است که همچنین باکتری ها را در دهان شما می کشددر واقع، مردم به دلیل توانایی آن برای کشتن باکتری ها سال ها برای از بین بردن زخم ها از پراکسید هیدروژن استفاده می کنند.

 • استفاده از سرکه سیب

سرکه سیب برای قرن ها به عنوان مواد ضدعفونی کننده و مواد پاک کننده طبیعی استفاده می شود.اسید استیک که مواد اصلی در سرکه سیب است، به طور موثر باکتری را می کشد. املاح ضد باکتری سرکه چیزی است که برای تمیز کردن دهان و سفید کردن دندان ها مفید است.

 • از میوه و سبزیجات استفاده کنید

رژیم غذایی حاوی میوه ها و سبزیجات برای بدن و دندان هایتان مناسب است.در حالی که آنها جایگزین مسواک زدن دندان ها نیستند، میوه ها و سبزیجات خام،می توانند به شما کمک کنند تا پلاک را از بین ببرید.به طور خاص، توت فرنگی و آناناس دو میوه هستند که ادعا شده اند برای کمک به سفید کردن دندان های شما.

 • جلوگیری از سموم دندان قبل از آن که اتفاق بیافتد

دندان هایتان به طور طبیعی به رنگ زرد به نظر می رسند اما وجود دارند روش هایی که برای جلوگیری از لکه های روی دندان می توانید از آنها استفاده کنید.

 • مسواک زدن به طور مرتب و روزانه را نادیده نگیرید

در حالی که برخی تغییرات دندان به طور طبیعی با سن رخ می دهد، این امر عمدتا به دلیل ایجاد پلاک است.

مسواک زدن منظم و استفاده از نخ دندان می تواند به کاهش باکتری دندان های شما کمک کند.

استفاده از خمیر دندان به آرامی لکه های روی دندان های شما را پاک می کند و بافت باکتری هایی را که منجر به پلاک می شوند را حذف می کند.